i love modaturkiye

25 Nisan 2013 Perşembe

vicdanlı katilin defteri

Ona yeterince şans vermişti.
Devamlı gözünün önünde dolaşıp durması bile tam bir cinayet sebebiydi ama hayır yapmayacaktı kendini tutuyordu.Aslında 3 gündür devamlı ortalardan dolanması ve çıkardığı iğrenç ses canını sıkar hale gelmişti.
Belki yorgunluktandı onu daha net fark edişi.Ama yok bu sefer kendi kaşınmıştı işe.
Ona bir daha buralara gelmemesini söylemişti kapıyı kapatmıştı ama o geliyordu işte her gün..
En sonunda onu eline aldı.
Dev bir at sineğiydi.Kapının önüne çıkıp söylendi "Bir daha gelme." elini açtı ama at sineği iş yerinin kapısından içeri geri girmişti ve lanetler okuyarak içeri girdi.
Artık onu öldürmek istiyordu ona yeterince şans vermişti.
Önce duvardayken elini hızlıca vurdu ama sinek daha çevik çıkmıştı eli acıdı ve bileğinden elini inleyerek salladı "Kahretsin." diye söylendi.En sonunda sinek cama konmuştu bu sefer yavaşça avucunun içine aldı.Bir yerde sineklerin yavaş refleksleri algılayamadığını okumuştu avucunu kapattı ve tekrar atacakken sinek gitmedi.Sineği iki parmağı arasında tutarken midesi bulanıyordu ya beni ısırırsa diye düşündü dev bir at sineğiydi nede olsa.
Kanatlarından tuttu sineği ama kesinlikle kötü niyetli değildi sadece kendini korumak istiyordu ama sinek tam bir panik halinde çırpınıp duruyordu onu ısırmaya çalışıyordu hayır buna izin veremezdi nasıl olduğunu anlamadan parmağından birini çekince sineğin tek kanadı koptu ve sinek yere düştü.Evet bir cinayet işliyordu ve işin garibi bu onu çok ters etkilemişti.Sinekle ne yapmalıydı hiç bilmiyordu.
önce süpürgeyle ittirdi ama sinek inatçıydı ve dayanamadı ıslak paspasla onu alıp suyun içine attı.
Saatler sonra suyu dökerken sineğin cansız cesediyle karşılaştı midesi bulanmıştı bir cinayeti suç mahallinde bırakıp gitti..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder