i love modaturkiye

2 Nisan 2015 Perşembe

Yine ben ;

Upuzun bir aradan sonra merhaba
İnsanlar üzgünken yazmaları hep daha kolay oluyor ama mutluyken gerçekten zor .Fakat bugün mutlu bir olay yazacağım ,açık duygularımı.En yakın arkadaşım,kardeş bellediğim anne oldu.Dünyalar güzeli bir kız annesi oldu saat 18.45 civarı.
Benim hislerim dolu dolu boğazımda çıkmamış bir hıçkırık mutluluk ve hüzün bir arada.Ah diyeceksiniz neden hüzünlüsün.
Bir tanecik dostumdan bu denli uzak olmak onun güzel anında yanında olamamak mutluluğunu gözlerinde görememek,ilk emzirişinde ki heyecanı yaşamadan,kızını izlerken görmemek ,canım arkadaşım deyip sarılamamak beni olanca şekilde üzdü.Boğazımda hıçkırık gözlerimde akmak için yalvaran yaşlar ama ikisine de izin vermiyorum.
Mutluyum çünkü dualarım,dileklerim kabul oldu öyle çok onun mutluluğunu diledikten sonra beni dünyada hiçbir şey bu kadar bahtiyar edemez.Eski okurlarım bilirler bu onun ikinci evliliği ilk evliliğinde dayak çok yemişti.Benim gözümün nuru güzel arkadaşım deli ,dolu ama dünyanın en masum insanı.Güzel yüreğindendir o delilikleri.İyi niyetinden dobralığından hep.
Dilerim kızı da kendi ve eşi gibi temiz olur.
Böyle güzel bir çiftin güzel çocukları olur.
Dilerim güzeller güzeli yeğenim uzun sağlıklı bir hayata sahip olur asla kendi kanımdan yeğenimden onu bir gün ayırmayacağım,sevmekten vazgeçmeyeceğim.
Daima ve mutlak surette sevmeye devam eden Teyze ve Dost olacağım.
Mutlu akşamlar.

2 yorum:

  1. Çok sevindim gülnisim ya :) Çok mutlu oldum hem senin adına hem arkadaşının adına. Umarım çok mutlu olurlar bebişiyle ;)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Sağol bebeğim bende çok mutlu oldum darısı isteyenlerin başına ..

      Sil