i love modaturkiye

29 Kasım 2015 Pazar

Yeni Odamdan Kareler

En sevdiğim ojelerim ve bir miktar makyaj ürünüm çok sık makyaj yapmam ama yine de elimin altında olmasını sevdiğim ürünler.Oyuncaklarımın çoğu Tuxedo dan her Mcdonals a girdiğimizde "aşkım .." dediğim için birikmeye başladı ve tabii ki Kindersurprise yumurtalara da salyalarımı akıtarak bakıyorum..
Ojelerim Essie,Pastel,Flormar..Ben genelde pembe,nude(çıplak),somon tercih ediyorum..Kendimi de çekmişim dikkatsiz ben.Minionslar,Peanut,Salçalı ekmekli Fırat ve İngiliz otobüsüm..


Bourjois ruj,essence kapatıcı ve allık,maybeline ve catrice far paletim,Loreal temizleme suyu ve aşırı dağınık  bir grup tokalar,küpeler,cımbızlar :'(


Daha uzaktan bakış


Yatağım ve kitaplık olarak kullandığım kalorifer peteğim..

Pek fazla böyle takılmıyor ne yazık ki..Tertemiz ..

  
Gerçekte olan budur ama özellikle de bu yıl..

Aslında baya derli topluyum ..Kendimle ilgili sanırım gurur duyduğum 2 şey var bir kitap okuma alışkanlığım iki ise temizlik ve düzen alışkanlığım..Bu arada aynalarım toz içinde gibi duruyor sebebi maalesef yanda inşaat var o sebeple devamlı toz oluyorlar ..Ve periyodik tablom da malum işte çalışırken böyle oluyor..
En sondaki foto dün akşam ders yaparken çektim yakın kız arkadaşımı gaza getirmek için..
4 yorum:

 1. Kimyacı olunca tabi masada periyodik tablo asılı :)

  Ben de mc donalds ve toto/kinder oyuncaklarını çok severim. Kardeşim bile artık normal menüler alırken ben çocuk menüsü alıyorum!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bir kimyacının olmazsa olmazı diyebiliriz :)
   Biz de çok seviyoruz md menüsünü özellikle oyuncakları

   Sil
 2. Odanı seviyorum :) özellikle snoopy :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım ya sağol :) Bende senin odanı seviyorum..

   Sil