i love modaturkiye

8 Kasım 2015 Pazar

Yoğun

Bu yıl gerçekten çok yoğun bir senem .Her gün özetle şöyle geçiyor sabah 6 da kalk sonra odanı temizle üstünü başını değiş kahvaltı et diş fırçala okula git.Bir adet paran varsa sade kahve al sınıfa git akşam 6.30 a kadar derslere gir ölmüş bir şekilde yaklaşık 7.15 gibi eve var 7.30 a kadar akşam yemeğini ye ve gece 11.30 a kadar ders çalış ..Ve hep aynı şekilde hayat devam etsin..
Kaç defa bloga yazı yazmak istedim anlatamam.Ama gerek yoğunluğumdan gerek hastalıklarımdan bunlara hiçbir vakit yaratamadım.
Boş olduğum günlerde Tuxedo ile Opera'ya git,sahilde yürü,İngilizce kitap çevir gibi aktiviteler yapmasak kuruyup gideceğim doğrusu ...
Ama her şeye alışıyor insan ..Şu an baya bir oyalandım aslında iyi olmadı biliyorum ama biraz yazı yazmaya biraz rahatlamaya ihtiyacım vardı.
Geleceğin korkusu da var bir yandan ..İyi işimiz olacak mı yüksek lisans yapmalıyız..Allah allah yığınla şey beynimin içinde ..
Fakat kendimi motive etmeliyim.
Ha bir de obez oldum resmen kilo oldu mu 63 bildiğin minik boy tombik gibi bir şey oldum.Off Allahım bunu da artık vermem gerekiyor.Eee sizde tüm gün masa başında kalıp zihnen ölüp yatsanız böyle olur.
Bir yandan bisiklet istiyorum ama hayvan gibi pahalı geliyor.Ama alıcam inşallah.Bıktım artık şehir bisikletlerinden..
Zaten istediğim şeyler her sene aynı..
Aynı saat ,aynı çanta..Allahım hiç kendimi yenilemiyorum..
Bir yandan Tuxedo sıkılıyor bende onun sıkıldığını bilip üzülüyorum ama her şey geçicek her şey güzel olacak şu günleri atlatsak..
Biliyorum biz her şeyin üstünden gelebiliriz..
Her şey için binlerce şükür demeli..
Bu arada bu dönem 11 ders alıyorum .Ayrıca 1 tane de tezim var ..
Ama geçecek...
not: ege üiversitesi kapalı cezaevinde okumak dramdır..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder