i love modaturkiye

16 Nisan 2012 Pazartesi

Irkçı Emre

"Fuck’n nigga " işte Emre BelÖzoğlu'nun söylediği laf.Emre'yi artık insandan saymıyoruz zaten..Bir galatasaraylı olarak bakmıyorum olaya.Hayır bu resmen ırkçılık.Benki Alex'i çok beğenen taktir eden bir taraftarım.Hiç bir zaman bir takım için biriyle kavga etmem.Nedeni bayan olmam değil insanların holiganlaştığını saldırgan ve terbiyesiz tutumlar içine girdiğini görmem.
Şimdi bu adamı hala klübde tutanlarda ırkçı,destekleyenlerde.
Kimse kendi rengini seçemez Emre bey..Ayrıca biz Zokora'nın değil ama senin varlığından ciddi anlam tiksinmekteyiz.Oksijen kaybısın dünyaya.Bir yararın yok bari zararın dokunmasın.
Senin gibi adamların Türk futbolunda böyle yerlere getirilmesi.Hala o parayı alman akıl alır gibi şey değil.Asıl bu adamı destekleyenlerde ruh hastası ve ırkçı bireyler.
Birde o kadar utanmaz ki çıkmış hala özür dilemediği gibi saçma sapan konuşup " oda benden özür dilerse...." zırt zırt konuşuyorsun ya pes doğrusu..
Yobo'yu da yanına oturtunca herhaldeşöyle bir imaj verilmiş oldu sana " Emre ırkçı değildir bakın zenci insanlarla yanyana oturup resim çekiliyor " bu kadar mıdır?
Olay bumu ceza verilmeyecek mi? Irkçılık yapan herkese "yiğidim ,aslanım " diyeceksiniz öylemi ?..
Eh zaten böyle dönek ve ne üdüğü belirsiz bir adamdan ne bekliyoruz ki..
Sen yoluna devam et Pis Irkçı ..Senin gibilerinin gözümüzde yeri yok keşke sana hak ettiğin cezayı verseler..Ama doğru onlarda ırkçı..
                                                  Bu resimde gördüğünüzde Pis Irkçı Emre BelÖzoğlu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder