i love modaturkiye

25 Eylül 2013 Çarşamba

You're idiot!

Eski okul arkadaşlarım bana düşman.Bu nasıl bir fesatlık anlamıyorum.Ben girdim Ege'ye canıma değsin derslerden de geçtim oh..Siz sümsük sümsük hala hava yapın..Daha doğrusu hava yaptığınızı sanın.
Adamın son sınıfta lab dersi yokmuş bana ne beynine tükürdüğümün sorduk mu?
Ayranın yok içmeye atla gidersin çeşmeye.
Görmemiş 4.sınıf olmuş.Sanki biz 3. sınıf değiliz beyin yoksunu fazladan bir sene daha okuduk biz senin gibi değil.Bir sene de 3 senenin dersini alıyorum hava yapıyor.
Evet ağzımı bozduracaklar göt kaslar..
Bir oğlan bana aşık oldu diye hepsi bana taraf aldı.Alsınlar hiç umrumda değiller ama bu aptallıkların kime kardeşim..İki yüzlü erkeklerden nefret ediyorum.
Erkekler kadınlardan yüz kat daha iki yüzlü ve dedikoducu.O sinsi duruşlarının altında hep kirlilikler yatıyor..

2 yorum:

  1. az önce kaldırdın galiba yazını deli gibi yorum atmak istedim yaaa yeminle bilmesem arkadaşımın sevgilisi sen misin diye sorardım ama polis falan değil o öğrenci.. yapmayın etmeyin kökenler bu kadar önemli mi?? iyi bi adamsa gerçekten adamsa ne kadar önemli?? seninle aynı kökten olan adamdan ne hayır gelecek?? bak o çocuk şimdi ne kadar üzgün içi kan ağlıyor seviyosanız yapmayın böyle şeyler cancağızlarım yaaaa

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ah minnie sen olayı bilsen bana kızmazdın kızamazdın tatlım ve pişman değilim doğru kararı verdiğimi sayesinde anladım..

      Sil