i love modaturkiye

21 Kasım 2013 Perşembe

Kızlı Erkekli

TBMM Başvekili bey çıkıp "Kızlı erkekli eğitimi kaldıracağız!" diyor.Hay gözünü yediğimin sıvadınız artık.Kızlı erkekli evler bitti eğitime geçtiniz.Yok anam vallahi Kızlı Erkekli evlilik mi olur ya bu ülkede çıksın Millet Meclisindekiler desin artık homoseksüel olacağız kız kızla evlenecek erkek erkekle tabii ya ne öyle kızlı erkekli evlenip çocuk yapmalar falan ya .Ha şöyle akıllı olun erkek erkeğe olacak artık ha!
Kızlarla erkekler aynı bahçede olmasın diye erkekleri en uzak yurtlara koydular yetmedi evlere girdiler yetmedi okullardaki heterojen ortamda rahatsız ediyor.Ne yani sınıflarda öğrenciler birbirine mi saldırıyor sandılar anlamadım ben şimdi."Aman Allah'ım erkekkkkk.." diye koşuyor mu millet ne bu ya..

Kadın dediğin kapalı olmalı perdesiz ev ya satılıktır ya kiralık.(B.B yorumu)
Neden bebek ölsün anne ölsün.(tecavüze uğrayan bayan için Bld.Başkanı yorumu)
3 çocuk yetmez 5 çocuk yapın.(Uzman jinekolog yorumları) (Kızlı erkekli yapamayız yasak!!)(B.B)
O kızın o saatte dışarıda işi neymiş.( Kafası kesilen Münevver için zamanın Emniyet Müdürü yorumu)
Toplu tecavüze uğrayan kızla ilgili.(Tahrik edici faktör var olabilir! o saatte işi ne orada!! - Hiçbir sebebin tecavüzü haklı kılmadığını bilmeyen devlet büyükleri.)

Gün geçmiyor ki kadınlar üstünden oyunlar sürmesin.Gün geçmiyor ki bizi alçaltmasınlar.En acı verici olanı erkeklerin "Ne güzel işte artık istediğimiz hayatı yaşayacağız." demeleri.Soruyorum size sizin özgürlüğünüz için kaç kadın tecavüze uğramalı,eve hapsedilmeli,susmalı,başını kapatmalı,akşam 5 den sonra korkup sokağa çıkamamalı..
Hepinize sorsak Müslümansınız ama gerçekten hanginiz adamsınız..Bu ülkede şerefli erkek bulmak gün geçmiyor ki zorlaşıyor.Lütfen herkes üstüne alınmasın lakin kadını hor gören erkek ve kadını ayıran zihniyet gerici ve yobazdır.
Bizim sınırlarımızı çizmek adetiniz olmuş.Bize isim takmak bizi sınırlamak..Bize sex-meta objesi olarak bakmak.
Utanarak söylüyorum ki hepiniz bizi birer kullanımlık "onun ilk erkeği ben olacağım." egosu içindesiniz.Peki kadınların yani akılları çalışan kadınların gözünde bir değersizlik abidesi olduğunuzu biliyor muydunuz?Biz biliyoruz ki erkekler salak kadın severler,susan ve kabullenen kadınları yeğlerler.Çünkü erkek susturamadığı zeki kadını döver.Tıpkı bugün otobüste gördüğüm gözü mor bayan gibi.
Sanıyorum bir devlet büyüğümüz bunu görse " Neden dayak yedi?Belki hak etti." diyecektir eminim.Çünkü anladım.
Kadın değersizliği.
Kadın uğursuzluğu.
Kadın seksepalliği.

Türkiye burası.!

Peki gerçekte kadın nedir?
Tüm evrende dişi can veren demektir.Kadın toprak demektir.Siz tohuma sahip olsanız bile elverişsiz kumlarda ancak uçmaya mahkum olduğunuzu unutuyorsunuz.
Eğer bir gün aklınız yanı başınızdaki Annenize kafanızı çevirmek aklınıza gelirse devlet ve halkımın erkekleri bir düşünün "Bunlarda bizim kadar insan.Yaşamayı hak ediyorlar.Bizden tek farkları doğaya güzellikler ve sevgi vermek.Tek istedikleri eşit olmak.Sokağa korkmadan çıkmak.Kendi iradesi ile çocuk sahibi olabilmek."...

Afrika'da çıplak gezen insanların birbirini tecavüz etmediği ama örtünen Suudi Arabistan'ın en çok tecavüz suçu olduğu ülkedir.Ve en acısı tecavüze uğrayan iffetini koruyamadığı için öldürülür..

Okuduğunuz için teşekkürler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder